OTO KUAFÖR

TIKLAYIN, HEMEN ARAYIN.
  • 0 531 380 45 63

OTO KUAFÖR

OTO KUAFÖR

Ataşehir Küçükbakkalköy şubemizde Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri detaylı iç ve dış temizlik, döşeme ve halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi uygulamaları hayata geçiren oto kuaför h Hesaplarım izmetimiz, otomobilinizin ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar.

Oto kuaför hizmetimiz iç ve dış olarak iki bölümden oluşmaktadır.

Detaylı iç temizlik için kullanmış olduğumuz araçlar ve kimyasal ürünler alanında tecrübeli çalışma arkadaşlarımızın uygulanmaktadır. Yüzeye zarar vermeyen antibakteriyel kimyasallar özenle uygulanmaktadır %99 oranında ilk günki durumuna getirilmektedir..

Dış yüzey için klasik yıkamalarda kullanılan kimyasallar ya da deteryanlar boyanın üzerinde yer alan parlak görünmesini sağlayan vernike zarar vermektedir. Kullanılan fırçalar kılcal çizikler oluşturup zamanla parlaklığını yok etmektedir. Aracınızın boyasına ve boya korumayı sağlayan vernik zarar görmemesi için özel kimyasallar özenle aracınıza uygulanmaktadır..

Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, otomobilinizin ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içermektedir